电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 125 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 125 MHz |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 125 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 125 MHz |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2524 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2524 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 164 to 190|410 to 475|820 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 240 to 930 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 930 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | RF Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 435 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3|5 V |
| Rad Hard: | No |