电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 824 to 960|1710 to 2170 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2170 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 824 to 960|1710 to 2170 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2170 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Minimum Frequency: | 2.9 GHz |
| Maximum Frequency: | 3.5 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 200 W |
| Connector Type: | SMA |
| Rad Hard: | No |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 300 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.4 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R416.003.000 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.810.000 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.807.124 |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 260 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 260 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |