电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7|5 V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 30000 MHz |
| Rad Hard: | No |
| Pin Count: | 6 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Rad Hard: | No |
| Family: | TGL4201-03 |
| Category: | ISM Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 280 to 434 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 470 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.220.110 |