电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 6000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 3(Typ)|5(Typ) V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 6000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 3(Typ)|5(Typ) V |
| Rad Hard: | No |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 13(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.513.000 |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.504 to 1.75|5.6 to 22|64 to 109 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 109 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM|SW |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.800.121 |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435|868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Pin Count: | 4 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |