电气特性 Features
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 3000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 5(Typ) V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 3000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 5(Typ) V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 315|433.92 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 433.92 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 850 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 905 to 925 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 925 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |